Zamawiaj prezenty dla babci i dziadzka z dostawą z Biedronki!

Zamawiaj prezenty dla babci i dziadzka z dostawą z Biedronki!

Dla osób, które borykają się z napiętym kalendarzem obowiązków i nie mają czasu na robienie zakupów stacjonarnych, Biedronka oferuje wiele interesujących opcji. Mogą oni skorzystać z łatwego w obsłudze zestawu prezentowego dla Babci i Dziadka poprzez aplikację Glovo lub też skorzystać z ekspresowej dostawy produktów oferowanej przez usługę BIEK, również poprzez aplikację Glovo. Przy wykorzystaniu tych usług ich babcia i dziadek na pewno będą usatysfakcjonowani podarunkiem oraz uczyni ich prezent jeszcze bardziej szczególnym.

Jeżeli macie w planach upominek świąteczny dla bliskich, Sieć Biedronka przygotowała osiem zestawów prezentowych, które każdy musi sobie polubić. Oferty obejmują różnorodne składniki bryte od czekoladek, kaw i herbaty, poprzez słodycze czy kosmetyki aż do egzotycznych pięknych kwiatów. Każdy zestaw jest w bardzo rozsądnej cenie – już od 33,98 zł. Prezenty można też dostarczyć do adresatów szybko i bez żadnego trudu – po kilkunastu minutach mogą się już cieszyć ich zawartością dzięki usłudze aplikacji Glovo lub usłudze BIEK. Oferta obowiązuje od 19 do 22 stycznia możliwa jest w 110 miastach współpracujacych z Glovo oraz 6 miastach, gdzie oferowana jest usluga BIEK.

Co kupisz w promocji Biedronce?

Zawitając do Babci i Dziadka w karnawale, warto przygotować słodkie i herbatne upominki dla naszych seniorów. Od 21 stycznia 2021 możemy to zrobić niedrogo na promocji w Biedronce 1+1 gratis marki Bonitki, obejmującej produkty typu chałwa, cukierki i draże. Dodatkowo wszystkie produkty Remsey również objęte są tej promocji. Fani kawy mogą skorzystać z atrakcyjnego rabatu 40% na zakup kaw Jacobs z użyciem aplikacji Biedronki lub karty Moja Biedronka. Jeśli jednak Babcia czy Dziadek wolą czekolady, szarlotki czy torty to mogą skorzystać ze 75-procentowego rabatu marki E.Wedel – o ile posiadają aplikację Biedronki lub kartę programu lojalnościowego Moja Biedronka. To świetna okazja do sprawienia naszym bliskim przyjemności bez dużego wydatku!