Promocje na aparaty cały rok

Promocje na aparaty cały rok

Wakacje są zdecydowanie najlepszym momentem do robienia zdjęć. Często czekamy nawet tych kilka tygodni, podczas których będziemy zwiedzać świat i po prostu mamy nieco więcej czasu wolnego. Z zakupem aparatu nie ma co czekać właśnie do lata. Nie ma tutaj znaczenia, czy dopiero będziemy zaczynać przygodę z fotografią czy może już jesteśmy w tym kierunku zaawansowani. Najlepszy czas na zakupy już się zaczął.

Na czym polega akcja Nikon Cashback?

Nikon Cashback to akcja promocyjna, w której żółty producent zwróci klientom część wydanej na aparat kwoty. Obecna edycja okazuje się być atrakcyjna, ponieważ sprzęt będzie można kupić nawet około 1000 złotych taniej. Co więcej nie ma tutaj żadnych kruczków czy zapisów z gwiazdką. Zasady są transparentne i naprawdę sprzyja to klientowi. Promocja obejmować będzie produkty z czterech kategorii produktów a więc między innymi aparaty serii CoolPix, systemy aparatów z wymienną optyką Nikon 1, lustrzanki cyfrowe a także lampy błyskowe, im droższy sprzęt kupimy tym większe środki zostaną wracać do nas.

Zobacz promocje w gazetka KIK!

Jak otrzymać Cashback od Nikona?

Zasady promocji są stosunkowo proste. promocja trwa w określonym czasie i jeśli będziemy w tym okresie kupować konkretny sprzęt firmy będziemy mogli oczekiwać, że producenci zwróci nam odpowiednią kwotę. Jeśli chodzi o kompakty CoolPix można liczyć na zwrot na poziomie około 300 zł. Jeśli chodzi o sprzęt promocja aparatu nikon​bez lusterka będzie to 150-200 złotych. Korzystnie wypadają właśnie lustrzanki, gdzie w najlepszej opcji będzie można otrzymać nawet 1000 złotych. Lampę błyskową będzie można uzyskać przy zwrocie około 100 -200 złotych.

Super promocje w Castorama Warszawa - Sprawdź !!!

Aby otrzymywać zwróć wystarczy kupić również sprzęt objęty promocją w dowolnym sklepie z określonej listy. Następnie będzie trzeba również wypełnić kupony promocyjne i przesłać kartę gwarancyjną razem z kuponem i paragonem do firmy. Zgłodzenie będzie do złożenia w określonym terminie i jeśli tego dokonamy potem w ciągu 30 dni od rozpatrzenia będzie można otrzymać zwrot pieniędzy na podane w kuponie konto bankowe albo też do specjalnego bankomatu HalCash.

Przykładowo jeśli kupimy Coolpix P610 będzie można oczekiwać, że przy sprzęcie kosztującym 1300 złotych Nikon zwróci nam 300 złotych a wiec tym samym koszt aparatu będzie na poziomie 1000 złotych wiec ten zysk będzie znaczący. Jednak największy zysk będzie można uzyskać, jeśli zdecydujemy się na kupowanie lustrzanki z wyższej półki, ponieważ w tym przypadku można liczyć na zwrot na poziomie nawet do 1000 złotych. Za taką cenę kupić można już bardzo dobre akcesoria takie jak oświetlenie czy obiektyw.